Život jde dál

Nejdelší prázdniny v mém životě již probíhají a peníze stále ubývají. S tím je potřeba něco dělat. Zvláště proto, že si chci pořídit notebook. Proto jsem se dnes vypravil do města – do pracovní agentury. Vybral jsem si agenturu nazvanou INDEX NOSLUŠ, která má v Českých Budějovicích snad nejvíce brigád (alespoň na internetu zveřejněných).

Po vyplnění nezbytných dokumentů jsem si zvolil brigády pro nejbližší období –  začínám již zítra v Madetě, kde budu balit výrobky pro Makro (abysme je pak zase mohli koupit 🙂 ). Příští týden navazuje brigáda ve společnosti PPL, kde bych měl nakládat a vykládat kamiony. Doufám, že nepřeváží pneumatiky na traktor, to bych asi moc nevydržel :D.

Po vcelku úspěšném zařízení brigád jsem se vypravil do Jack baru zjistit, co se událo nového. Kuba mi bohužel oznámil, že se mnou ve středu na fotbal (do Cinestaru 😀 ) nemůže jít, že musí zůstat v práci, takže hledám náhradu. Později přišel Míra, vyhazovač z K2jky. Příběh, který vyprávěl, se vám pokusím ocitovat, ale na jeho podání nikdo nemá. Možná díky jeho postavě, představte si, že chlap jak hora (strčit do mě, tak se země dotknu asi zase tak po pěti metrech letu 🙂 ) vám vypráví tento příběh:

Ty woe, jel sem včera po Máji s přítelkyní (poznámka autora – na Máji bydlí většina romské populace v Českých Budějovicích). Jedu si to jednosměrkou a najednou proti mně tmavej Golf. Tak zastavím a čekám, že zas vycouvá nebo se uhne. Místo toho začal troubit ne! Tak jsem vylez jsem z auta. Z Golfa najednou vystoupili 4 cikáni. Na nic jsem nečekal a šel do kufru pro baseballku. Sotva jí vyndám, tak přijeli policajti. Policajt, když vystupoval, tak měl ruku na kvéru. Hned šli ke mně, co to prý jako dělám. Povídám, že jedu jednosměrkou a proti mně vyjelo auto. Cikáni začali křičet, že jsem zasranej nácek a napadl sem je. A to jsem ani neměl bombera nebo vysoký boty! Byl jsem slušně oblečenej! Pak se mi policajt zeptal: „To běžně vozíte baseballku?“ NE! Já vozím dvě, kdyby se jedna zlomila. (poznámka autora – to už jsem ležel smíchy na zemi). Policajti vůbec neřešili, co cikáni dělali v jednosměrce. Ještě si mě zapsali. Já už si z nich dělal srandu a povídal jsem jim – ještě si tam napište, že jsem je obklíčil a strašlivě zmlátil.

No v hospodě se prostě člověk nenudí. Znáte také nějaké zajímavé hospodské příběhy?

2 komentáře u „Život jde dál

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *