Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Rok se s rokem sešel a je tady konec dalšího roku. Loni jsem založil tradici, ve které se chystám pokračovat i nadále. Neposílat blahopřání jednotlivě a to ani mailem, ani SMSkou. Jediné přání, které tedy ode mě letos uvidíte, se skrývá níže. Zároveň jsem loni dodatečně připojil vánoční písničku. Dalo by se říci taneční hit loňských Vánoc. I v tomto mám v úmyslu pokračovat.

Vytvořit přání bylo pro mě letos zvláště obtížné a výběr obrázku i textu mi dal pořádně zabrat. Doufám, že oceníte alespoň snahu, když ne grafické zpracování.

Pro zvětšení klikněte

Oříškem byl i výběr vánoční melodie. Málem se zde objevila opět skladbe Last Christmast, tentokrát v podání hvězdy High School Musical – Ashley Tisdale. Nakonec jsem si řekl, že při vzpomínkách po pár letech by někoho mohlo zajímat (minimálně mě a to stačí), jaký byl pravý hit daných Vánoc. I proto jsem zvolil předělávku klasické pohádkové melodie od Shaun Bakera s Maloyem – píseň se nazývá Could You, Would You, Should You. Snad navodí tu pravou atmosféru alespoň u vás…

6 komentářů u „Veselé Vánoce a šťastný nový rok

 1. Sarth

  Shoduji se ve dvou bodech:

  zásadně neposílat jednotlivá přání jakoukoliv neosobní formou (SMS, emaily, ICQ, Facebook, Facebook-Aplikace)

  A Could you, would you, should you – to často poslouchám i třeba 5 hodin v kuse, nekecám! 🙂

  Šťastný a Veselý

 2. Tonda

  @Sarth: Aha, takže napsat článek na blogu je mnohem osobnější než cokoliv zmiňovaného (až na Facebook, kterej je ekvivalentní)? Vtipné. :)))

 3. fremy

  Pokud to ostatním nevadí, pak já nemám s posíláním přání přes email apod problémy. U širší rodiny je to však jiné.

  Šťastné a veselé

 4. Scotty

  @Sarth: Ty jsi blázen. Jak to ještě můžeš poslouchat? Vždyť je to strašně ohraný! A stejně ti to nijak nepomůže – Shaun už přece do Budějc nikdy nepřijede… 😀

  @Tonda: Sarth nikde netvrdí, že přes blog je to osobnější. Jen tvrdí, že je proti zasílání JEDNOTLIVÝCH přání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *