Slučák, DJ Sash! a Kladno – VIP víkend

Tento víkend byl pro mě hodně hektický a plný rozhodnutí, co vůbec podniknu. Tolik akcí a možností se většinou nesejde ani za jeden měsíc, natož během jednoho víkendu. Naštěstí (nebo spíše bohužel?) už je to za mnou a tak se o zážitky mohu podělit s vámi.

V pátek jsem se musel rozhodovat, jestli pojedu na Šumavu, do Horní Plané, kde se konal slučák (sraz s bývalými spolužáky) ze základní školy; do Soběslavi či do Plzně. V Plzni hrál HC MOUNTFIELD a já měl dokonce pozvání do VIP sektoru. Do Soběslavi mi pozval DJ Pepíno na jumpstyle night, což mě velmi zajímalo. Nakonec jsem dal přednost Šumavě, protože velkou část spolužáků jsem několik let neviděl. Nakonec se nás sešlo myslím 17, což byl docela úspěch. Za celou noc jsem naspal jen dvě hodiny a hodně unavený jsem kolem poledne odjížděl domů, kde byla menší oslava. Tím se dostáváme k sobotě…

V sobotu, jak jsem již napsal, byla u nás doma menší oslava. Z toho důvodu jsem nejel do Prahy na Paul van Dyka, nejlepšího světového DJe. Zároveň se však kousek od nás (v Ševětíně) konala off road show. Na tu jsem dostal celkem 11 lístků – 5 jsem si jich nechal pro vlastní spotřebu a zbylé jsem na slučáku rozdal. Z off road show jsem přijel domů, najedl se a razil zase do města, neboť večer v Lucerně byl DJ Sash! A když píši VIP víkend, tak v plné parádě. Samozřejmě jsem měl vstup volný, což člověka potěší. Původně jsem chtěl vydržet jen zhruba do dvou, ale Sash! se předvedl parádně a má únava přitom nějak pohasla, takže jsem odcházel chvíli před 4 hodinou ranní.

Nevyspalost z předchozích dnů se projevila a tak jsem spal zhruba do 13 hodin. Opět jsem se doma moc neohřál. Najedl se, kouknul zhruba na hodinku na internet a už jsem upaloval na hokej. Jako obvykle jsem za vstup neplatil a i díky tomu jsem tak při první třetině nenadával. A teď se pojďme podívat na jednotlivé akce blíže…

Na off road show jsem byl již podruhé nebo potřetí, takže jsem věděl, že bílé botky bude lepší nechat doma. Vždy, když jsem tam byl, tak jsem měl to štěstí, že se podařilo něco rozbít na nerozbitném Hummerovi. Hummer opět nechyběl – tentokrát byl k dispozici Hummer H2 od Jihotransu, který si ho nedávno pořídil jako zásahové vozidlo. A ani tentokrát to bez problémů nebylo. Na Hummerovi se muselo pracovat, ale narozdíl od dřívějška zůstal pojízdný.

Jeden z nejznámnějších německých DJů (a že jich mají 🙂 ), resident DJ pražského klubu Misch Masch (mimochodem ten klub mám kousek od koleje), opět zavítal do českobudějovické Lucerny. Po nevyspání z předchozí noci se mi do Lucerny ani moc nechtělo, ale vzhledem k tomu, že se mi povedlo vytáhnout jednoho kamaráda sebou, jsem musel. Původně jsem chtěl vydržet maximálně do dvou hodin (host začíná hrát až v 1 v noci). Vzhledem k tomu, že DJ Basslicker tentokrát nevystupoval před hostem jsme se do Lucerny přesunuli až někdy po půlnoci. Lucerna byla hodně plná a tak jsme si našli udělali místo. Sash! to chvíli po jedné odpálil hitem Adelante a pokračoval dalšími svými i cizími hity. V ukrutném tempu pokračoval celým večerem (tedy spíše nocí) a když jsem před 4 hodinou odcházel, pořád hrál. A navíc ho v Praze naučili česky. Konkrétně dokáže říci veronovské „Všichni ruce nahoru„. 🙂

Po pátečním debaklu v Plzni (9:4) jsem se na hokej moc netěšil – přeci jen jsme zvyklí vyhrávat. I proto byl pro domácího fanouška začátek zápasu hodně krutý. Pokud nám něco vždy šlo, tak to byla famózní první třetina doma. Vždy jsme soupeře přejeli rozdílem třídy a pak dvě třetiny odolávali soupeři. Pod Jandačem jsme se soupeři dokázali vyrovnat alespoň ve třetí třetině, pod Bokrošem už ne. I proto byl šok, když už po 47 vteřinách hry na kostce svítil stav 0:1. Netrvalo dlouho a stav se změnil na ještě horších 0:2. A tak se stalo, že i v Budějcích se na hokeji pískalo! Věc, kterou domácí hráči neznají. To znají jen rozhodčí (a i včera si to Minář užil 🙂 ). Bokrošem upřednostňovaný nový bek Budějovic – Lukáš Poživil – konečně trefil bránu a tak si u mě trochu zlepšil reputaci. Brzy se prosadil i další nováček v českobudějovickém dresu a další oblíbenec trenéra – Ivan Huml – a po jeho asistenci a následném gólu se vývoj utkání otočil a tak poprvé na domácím hřišti zůstaly všechny body. Doufám, že tak špatný hokej, který v neděli naši kluci předvedli, dlouho neuvidím. S tímto skončíme poslední i v Lize mistrů, která už se pekelně blíží. A na začátek nemáme menší sousto než jeden z nejlepších klubů v Evropě – ruskou Ufu!

3 komentáře u „Slučák, DJ Sash! a Kladno – VIP víkend

 1. Tonda

  Já docela chápu, že se l ti líbí to zprzněný „mi“, ale když ho střídáš s „mě“, tak to fakt vypadá divně. Používej jedno ne?

  Jinak jsem byl v sobotu v Budvar aréně na brunchi. Maji jí tam jenom v sobotu, ale stejně jsem byl překvapenej, že se to v ČB taky někde dělá. Za 200 si tam můžeš sedět do 3 odpoledne a jíst. Znáš to tam? Je tam vidět na hrací plochu, taky monitory kde je puštěnej nějakej další sport. Jo a vedle je moc pěknej sport bar, aspoň z venku tak vypadá. Byl jsi tam? Já o nich nevěděl.

 2. Scotty

  Tonda: Kterou z Budvar Arén myslíš? V ČB máme dvě – hokejovou a boxerskou (Gerbera). Ta restauračka s výhledem na ledovou plochu v hale 1 je otevřená od loňský sezony. Byl jsem se podívat jen ke dveřím, dovnitř jsem nešel, protože to na mě působí docela snobsky.

 3. Tonda

  Scotty: Hokejovou no, to druhý ani neznám jako Budvar arénu, znám to jako Gerberu. Jestli myslíš ten kulturák, kde se taky dělaj maturáky.
  Ono to tam možná snobský je, alespoň na pohled a chováním obsluhy. Ale když si vezmeš, že tam můžeš asi 5 hodin jíst za 200,-, tak je nějaká nenasytná socka může přijít dost draho. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *