Paffendorf byli v Českých Budějovicích

Paffendorf

Lucerna ČB Českobudějovický disco klub Lucerna měl tu čest přivítat německé DJs přezdívané Paffendorf. Samozřejmě jsem nemohl chybět a byl jsem u toho. Toto vystoupení bylo třetím a zároveň posledním vystoupením v ČR během jejich malého "turné". To vypadalo následovně:

  • Středa 21.11.2007 – club MISCH MASCH – Praha
  • Pátek 14.12.2007 – club TOTAL INFERNO – Chrudim
  • Sobota 15.12.2007 – Disco LUCERNA – České Budějovice

Paffendorf

Paffendorf na scénu přišli cca kolem půl jedné a začali stylově – megahitem Where Are You!

Vystoupení nadále pokračovalo a to nejen hitovkami od Paffendorf, ale i mixy známých písníček. To ostatně můžete vidět i na následujícím videu, které jsem pořídil telefonem – Alice DJ – Better off Alone:

Disco Lucerna Vstup na tuto akci jsem měl zdarma, neboť jsem se stal šťastným výhercem dvou lístků v pořadu Kissmánia v rádiu Kiss Jižní Čechy, který moderuje DJ Basslicker.

PaffendorfNakonec Paffendorf vydrželi až do půl třetí. Jejich set byl opravdu energický, jak se všude slibovalo. Takže mi dovolte ještě jednou řící: "Thank you Paffendorf! Its not over!"

P.S. Paffendorf se mi pro vás i podepsal 😉

Paffendrof - autogram

4 komentáře u „Paffendorf byli v Českých Budějovicích

  1. Scotty

    2cARLOS: Na netu jsem je ještě neviděl – je ještě brzo… Všechny, co tady vidíš, jsem si dělal sám mobilem, takže za moc nestojí… Ale viděl jsem tam minimálně tři fotografy, takže se to snad někde na netu objeví…

  2. Pingback: Hudební novinky – leden 2009 | Weblog Tomáše Kápla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *