Oslava narozenin s ďábelským Shaunem Bakerem

Shaun Baker

V sobotu 12. dubna se v českobudějovické Lucerně konala narozeninová oslava. Lucerna slavila první rok od znovu otevření. Hvězdou večera byl Shaun Baker, dále hrál DJ Doktor Buben a jako překvapení DJ Basslicker. Celá sobotní pouť pro mě začala ve 20 hodin na vlakovém nádraží, kde byl sraz s lidmi z chatu rádia Kiss Jižní Čechy, kde se všichni pravidelně scházíme v neděli večer při pořadu DJ Basslickera – Kissmánii.

Jako první dorazil Edems, který přijel vlakem z Veselí nad Lužnicí. Chvíli po něm dorazil i Sarth. Lucka přijít neměla a Karkulka na někoho čekala doma. Na více lidí z chatu jsme neměli kontakty a tak jsme zvedli kotvy a vyrazili – směr Vatikán. Nikoliv ten v Římě, ale ten, co je na Lannově třídě. Jedná se o hospodu s jednou plazma obrazovkou (pro sportovní přenosy) a produkty z produkce Budvaru.

Marně jsme naháněli Karkulku, zklamala, nepřišla. Takže i bez ní jsme dali tři kousky (majetnější z nás 12°, chudí pouze Pardála), pokecali a skoukli vítězný zápas Haškova Detroitu. Poté jsme se odebrali do Lucerny. Sarth se pokusil ukecat jednu brunetku (cca 35 – 40 let), aby šla do Lucerny s námi. To mu však nevyšlo :).

Do Lucerny jsme dorazili před 23. hodinou, kdy začínal hrát DJ Basslicker. U vchodu jsme dostali šampáňo, respektive sekt. Oběhl jsem Lucernu a pozdravil všechny známé (a že jich tam tentokrát bylo!). Zkusil jsem chvíli poslouchat resident DJe Doktora Bubna, který byl v části zvané Porto, ale oldies nějak není pro mě…

Tak jsem se vrátil do Show Hall, kde se již připravoval DJ Basslicker. Hrál výborně a nezapomněl ani na mojí oblíbenou Lucky Twice – Lucky a to hned v extended mixu. V jednu hodinu ho vystřídal Shaun Baker – původem je z Velké Británie, ale již více než 20 let žije v Německu a tak je i brán jako německý DJ. Na většině fotek má Shaun malé růžky – jako ďáblík. Myslel jsem si, že photoshop dělá divy, ale on opravdu ty růžky na hlavě má! Samozřejmě, že budou přilepené, ale vypadá to zajímavě.

Zhruba s příchodem Shauna Bakera za mixáky dorazil i spolužák Martin, který ten samý den slavil svoje 19. narozeniny. Díky němu jsem měl odvoz domů, takže jsem Lucernu v půl třetí opustil.

Když bych to měl shrnout, tak Shaun Baker mi zklamal. Nehrál podle mě nic moc. Ale to také může být dané mým vyčerpáním, protože předchozí dvě hodiny jump stylu na parketě byly dost náročné.

Samozřejmě jsem přidal tuto akci na last.fm a mnou pořízené fotky na Flickr.

Edit: Tak již je na netu i „oficiální“ fotoreport – ZDE – na fotkách najdete i Radima z VyVolených, který v Lucerně taktéž byl.

Již příští sobotu je v Lucerně Noc divokých koček… Chystáte se někdo?

2 komentáře u „Oslava narozenin s ďábelským Shaunem Bakerem

  1. Gladous

    Taaakže k růžkům Shauna Bakera, má je udělány z vlasů které jsou obarveny načerveno a nagelovány 😀 Osobně jsem se na to ptal 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *