Maaaaaster Blaaaaaaster

Německé trio DJs zvané Master Blaster dobylo České Budějovice. Původně se mělo jednat o dvouhodinový energický set. Nakonec to bylo mnohem delší! Nevím sice o kolik, neboť začali hrát někdy krátce po jedné a ve 3:45 jsem odcházel.

MasterBlaster

Master Blaster

Vystoupení bylo již tradičně v Disco klubu Lucerna. Ačkoliv se na mě většina lidí na poslední chvíli vykašlala, tak tam bylo spoustu lidí. A to je dobře. Čím více lidí bude chodit na takovéto taneční pecky, tím větší hvězdy budeme moci vidět.

Master Blaster

Dnes žádné vlastní video nepřidám, zvukový záznam totiž není ideální, úroveň hluku byla pro telefon asi příliš velkým soustem. Proto se musíte spokojit s těmito fotkami, případně s videi, která jsou na YouTube.

Master Blaster

Pokud jste uživateli komunitního webu Last.fm a  v Lucerně jste taktéž byli, tak jsem na tomto webu vytvořil tuto událost – přidat se k návštěvníkům můžete zde.

Nejvíce jsem byl překvapen, když jeden DJ z této formace velmi dobrou češtinou křičel do mikrofonu Všichni ruce nahoru!!! Asi to okoukal od Verony. 🙂 Taktéž se mi líbil jeho pokřik, kterým nahradil klasické Yeaaaah. V jeho podání to znělo spíše jako Yeeeaaaaahahaha.

V Lucerně se opět pohyboval fotograf. Fotky zatím na internetu nejsou, ale pokud na ně narazím, tak přidám odkaz. A tentokrát bych měl být na fotce taktéž ;).

Nastolený trend, tedy jedno vystoupení nějaké taneční ikony za měsíc, bude pokračovat i nadále. Již v únoru do Budějc přijede bývalý člen skupiny Scooter, tedy Jay Frog (16.2.) a v březnu (21.3.) zde dokonce pokřtí svou novou desku Groove Coverage! Potkáme se tam?

 UPDATE: Tak už jsou na internetu fotky – TADY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *