Křest nového CD Groove Coverage

Letáky a reklamy v rádiích byly jednoznačné – největší německá taneční hvězda Groove Coverage dorazí v pátek 21.3.2008 do Lucerny v Českých Budějovicích a během energetické show pokřtí i svou novou desku nazvanou Groove Coverage – The Greatest Hits. Mělo se jednat dokonce o 2CD s rovnými 31 písněmi. Proč mluvím v minulém čase?

Groove Coverage sice dorazili, ale nějak pokřtít CD zapomněli. Nebo asi jen chvátali, neboť vystoupení trvalo zhruba jen 30 minut a tak to nestíhali.

Jinak akci hodnotím velmi kladně. Tolik lidí jsem v Lucerně ještě neviděl. A co víc, konečně tam bylo spoustu známých. Takže i jim díky, že zašli 😀 . Atmosféra byla opravdu parádní a zpěvačka Verena si jí patřičně užívala.

Jelikož se vystoupení konalo v den, kdy v Českých Budějovicích začalo hokejové semifinále play-off 2008, tak do Lucerny zavítalo i několik fanoušků soupeře – tedy Karlových Varů. Za své barvy se rozhodně nestyděli a tak přišli v dresech nebo jen s šálami. I zde si však vyslechli naše hokejové chórály, smekli před našimi hlasivkami (lol) a jali se zapít prohru svého týmu.

Veškeré mé zveřejněné fotografie naleznete na FLICKRu, případně můžete ještě kouknout na oficiální fotoreport čítající 182 fotografií. Ještě dodám, že pokud jste na této akci byli, tak se můžete přidat k návštěvníkům na last.fm.

1 komentář u „Křest nového CD Groove Coverage

  1. Pingback: DJ Novus aka Groove Coverage byl v ČR | Weblog Tomáše Kápla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *