Floorfilla okouzlila České Budějovice

Nechutné vedro, „zkažený“ vzduch a spousta lidí. Ano, poslední květnový den byla českobudějovická Lucerna opět nabitá lidmi, kteří se těšili na jeden z nejznámnějších evropských projektů – italskou taneční grupu Floorfilla. Vlastně Floorfilla až tak italská není, neboť DJ Cerla vystupuje společně s černým francouzským MC Momem. Když budu hodně přehánět, tak Floorfilla je hudba našeho mládí. Hudba, na které jsme vyrůstali. Jak to vypadalo „dříve“ si můžeme připomenout ve videoklipu k nepříliš známé písni Le délire.

Od 23 hodin se o náladu v Lucerně staral DJ Basslicker. Hrál „tradiční“ komerci a písničky na přání, čímž dostal lidi do varu. V jednu hodinu už lidé byli připraveni a tak za pultem Basslickera vystřídal DJ Cerla. Před mixáky bylo nově vybudované malé pódium, které hned využil MC Momo a vydržel na něm téměř celý večer. Floorfilla předvedla velmi energetickou show. Již ze začátku zahráli mojí oblíbenou Komputermelody a pak pokračovali dalšími hitovkami. Například Italodancerem.

V Lucerně tentokrát bylo celkem dost lidí nejenom „od nás“ ze střední, ale dokonce zavítalo i několik bývalých spolužáku ze základky. Moc rád jsem vás tam lidi viděl a znovu rád uvidím. Floorfilla dostala lidi do „extáze“ a u pódia je držela nejen skvělým výkonem, ale i dárkovými předměty, které rozdávali. Ona obecně práce s lidmi byla výborná, zvláště MC Momo to s lidmi umí, což je vidět i na videoklipech. Například na hitovce Technoromance, kterou jistě taktéž znáte.

Samozřejmě jsem tuto akci přidal na last.fm a fotkami ozdobil Flickr.

Již 21.6. do Lucerny zavítá Baracuda. Tak co, potkáme se tam?!

2 komentáře u „Floorfilla okouzlila České Budějovice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *