Baracuda byla poprvé v ČR

Německý taneční projekt Baracuda byl poprvé v České republice. 20.6. vystoupil v Mutěnicích a včera, 21.6. i v Českých Budějovicích. Konkrétně v Lucerně – jediném místě na jihu Čech, kde takovéto akce můžeme pravidelně navštěvovat. Vystoupil pouze DJ Toby Sky, tedy bez vokální zpěvačky Sunny. To mě mrzelo ze všeho nejvíce.

Na tuto akci jsem se těšil zhruba tři měsíce. Baracudu mám rád a písničku La Di Da doslova zbožňuji. Proto jsem byl zklamán, když jí Toby Sky pustil jen z vinylu. Opravdu jsem jí chtěl slyšet naživo. Nyní si tuto krásnou písničku užijte taktéž. Bohužel nemá videoklip, tak si alespoň můžete prohlédnout dvojici stojící za Baracudou – Toby Sky a Sunny.

Ještě připomenu nejslavnější písně Baracudy. Píseň Ass Up, kterou můžete vidět a slyšet na prvním videu v tomto příspěvku, byla třetím velkým hitem Baracudy. La Di Da byl hned dalším hitem. Vůbec prvním hitem byla píseň Damn! (Remember The Time). Tato nejpopulárnější píseň vyšla již v roce 2002 a záhy videoklip zaplavil všechny světové hudební stanice a Baracudu proslavil. Tento videoklip najdete na konci článku. Hned další rok vyšel hit I Leave The World Today, který si teď ukážeme ve videoklipu.

Toby Sky si svou výbornou práci doslova užíval. Neustále se usmíval a výborně „pracoval“ s lidmi. Opravdu byla radost sledovat jeho práci.

Jako vždy jsem přidal akci na last.fm a fotky na Flickr.

V červenci žádná větší akce v Lucerně nebude, tak našetřete penízky a vypravte se do Lucerny 23.8. na The Real Booty Babes, alias mr. Jens O. (nyní má aktuální hit Move Mania).

BTW: Dnes má narozeniny Míša a Téra, takže vám holky přeji, ještě jednou, vše nejlepší! A pořádně to oslavte!

1 komentář u „Baracuda byla poprvé v ČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *