17. listopad 2007: „plnoletost“ Sametové revoluce, Česko – Slovensko a Benassi Bros. feat. Dhany

Uprostřed Dhany, vzadu BenassiSametová revoluce byla před 18 lety. Ačkoliv jsem už byl na světě, moc o ní nevím, stejně jako většina mladých lidí. Není to škoda? Kdo za to může? Rodiče, škola, média?

Řekl bych, že je to především ostuda našeho školství. V dějepisu jsme se nejdále dostali k druhé světové válce (a to jak během několika let dějepisu na základce, tak během jediného roku na střední). Osobně mě rozhodně zajímá, co se v naší zemi událo v druhé polovině 20. století a ne to, že si lidé v pravěku kreslili v jeskyni po zdi. I dnes máme sprejery, nicméně ti asi do historie nevstoupí…

Včera také proběhlo fotbalové utkání mezi našimi reprezentanty a reprezentaty Slovenska. Zajímavé rozlosování. V den, kdy se „oslavuje“ naše společná „práce“, tak proti sobě bojujem. Fotbal jsem neviděl, neboť jsem byl jinde (viz. dále). Nicméně podle toho, co jsem měl možnost si na internetu přečíst, mi přijde hrozně sympatické dát si vlastní gól 🙂 . Přeci jen jsme ještě se Slováky kamarádi :). Dále bych chtěl ještěpoděkovat Izraelskému týmu, neboť porazil Ruský celek a Anglii tak přiblížil k postupu na EURO 2008.

benassi_bros_dhany

Událost, na kterou jsem se několik týdnů těšil! Bohužel asi i to způsobilo moje celkové zklamání. Za výbornou práci lze pochválit pouze Dhany (a její tanečnice), opravdu výborná práce. Bratři Benassové se předvedli jako velké hvězdičky. Benny seděl za mixákem, občas se ho i dotknul. V druhé ruce měl svůj telefon a často si s ním „hrál“. Alle naopak přišel až zhruba v půlce vystoupení, mixáku se nedotkl a hrál si celou dobu s telefonem a fotoaparátem. Jinak vystoupení, které mělo začít už od půlnoci, začalo v půl druhé a ve dvě skončilo. Když jsem poté odcházel, venku již na kluky a slečny čekala limuzína značky Lincoln s pražskou poznávací značkou… V discoklubu Lucerna jsem byl poprvé. Připomělo mi to Londýn. U vstupu proběhla kontrola občanek (pod 18 nepouštěli) a ceny vysoké skoro jak v Londýně. Třeba pivo – Budvar, třetinka – zde stála 45 Kč!

Za lístek bych chtěl poděkovat DJ Basslickerovi. Toho můžete poslouchat každý týden na rádiu Kiss Jižní Čechy v pořadu Kissmania nebo na Dance radiu. Dále vám můžu jen doporučit návštěvu jeho stránek.

Na závěr přidávám dvě videa, která jsem tam pořídil svým mobilem HP iPAQ 514 Voice Messenger:

2 komentáře u „17. listopad 2007: „plnoletost“ Sametové revoluce, Česko – Slovensko a Benassi Bros. feat. Dhany

 1. Ing Petr Herout

  Vážený příteli,

  ta neskutečná drzost nových mocipánů nazývat kontrarevoluci revolucí

  je taková nestydadost , že to si netroufla ani svatá reakce včele s carským Ruskem,

  která vrátíla na fran couzký trůn Bourbony ,ovšem pouze dočasně.

  Je úžasné vidět s jakou noblesou stávající buržoazní „DEMOKRACIE“ podporují

  krvavé feudální režimy v jejich snaze zastavit společenský pokrok.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *