Zazpívejme si

Dnes má většina studentů volno. Já nejsem vyjímkou a tak si mohu radostí zazpívat… Ale proč zpívat sám, zpívejte se mnou! Připravil jsem si něco pro fotbalové fanoušky (a to i pro ty z Chelsea), ajťáky (dnes večer další díl IT Crowd na ČT2!), je tu i klip pro pobavení a nakonec se připravíme i na dvě akce, které budou v ČR.

Začneme výbornou písní pro ajťáky. Ačkoliv Service Pack 1 pro Windows Vista už je nějaký ten týden na světě, do začátku tohoto týdne se o něm často mluvilo. Nyní se však mluví především o SP3 pro Windows XP. Proto si pojďmě zavzpomínat na časy, kdy SP1 famózně vstoupil do dějin IT (LOL). Na tento videoklip mě upozornil spolužák Petr, takže díky patří především jemu.

Po skvělé oddechovce se vrhneme na něco rychlejšího. Dáme si jednu z mých oblíbených skladeb – píseň Freefall od Jeckyl & Hyda. Videoklip začínají postavičky z LEGA. Poté je k vidění výborný jump-style, který berte jako přípravu na květnový koncert skupiny Scooter! Třeba vás pobaví i jump-style s maskotem McDonalda.

Uff, parádně jsme si zaskákali a tak si musíme lehce odpočinout. Nyní potěším především fanoušky Chelsea. Brazilská rocková kapela Fresno totiž nazpívala píseň o české fotbalové hvězdě a opoře Chelsea – Petru Čechovi. Více informací naleznete třeba na iDnes. Na tento článek jsem narazil zcela náhodou a věřím, že nejsem sám, pro koho je to novinka. (tak co Téro, líbí se? 🙂 )

Do Českých Budějovic již 7.5. přijede Alex C. Ano, TEN Alex C., který vévodí evropským hitparádám s písněmi Du Hast Den Schönsten Arsch Der Welt a Dokttorspiele. Bohužel si ho většina lidí spojuje jen s těmito písněmi. Ale Alex C. není žádný nováček a tak vám připomenu jeho starší hitovku Amogos Forever. Neříkejte, že jí neznáte… Ještě dodám, že o lístky na středeční vystoupení, kde je slíben tří hodinový set a křest nového CD Euphorie, můžete dnes naposledy soutěžit u Černovlásky.

Paráda co?! Jak já se na středu těším… Teď si dáme něco novějšího. Tento videoklip jsem zahlédl dnes ráno na MTV Germany a krátce řečeno mi prostě dostal! Videoklip nám představí pomstu kuřete majiteli KFC, respektive zparodovanému MFC. Opravdu povedený videoklip a skvělý konec!

Tak to by pro dnešek bylo vše. Doufám, že se líbilo. Pokud ano, někdy můžeme pokračovat. Dobře, už vás slyším! Máte málo, tak si dáme přídavek… Neodolám si nerejpnout :). Téma poslední písně bylo jasné. Tato písnička mě VELMI chytla, ale myslím, že je pro mnoho lidí až příliš drsná. Proto jsem sáhl po osvědčené jistotě, kterou každý zná jako básničku. Tak do toho, zpívejte se mnou!

6 komentářů u „Zazpívejme si

  1. Scotty

    2 Tonda: Ano, opravdu by mě mrzelo, kdybych přišel o věrného čtenáře… Začínám přemýšlet, co budu dělat, když nebudu muset mazat tvoje zajímavé a věcné komentáře…

  2. Scotty

    2 Téra: Proto tu také nebyl jen tento, ale přidal jsem i další písničky… A jak se říká – to nejlepší nakonec 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *