TV Barrandov byla spuštěna

Dnes jednu minutu po jedenácté hodině byla spuštěna soukromá televizní stanice TV Barrandov. Tato televize vysílá z Paláce zábavy. Dnešní program se nese ve formě oslav a představování. Od spuštění jsou nám představovány jednotlivé programy a jejich aktéři. 15 minut po osmé hodině večerní pak má přijít obří karneval, kterým mají oslavy vyvrcholit. Z živých vstupů bylo vidět, že připravené pódium je opravdu obří.

Televizi je možné naladit ve druhém multiplexu českých radiokomunikacích, případně na satelitu, v nabídce kabelových televizí nebo třeba v nabídce IPTV. Mapu pokrytí a více informací naleznete třeba zde.

Co se týče samotných programů, tak TV Barrandov se nespecalizuje na určitou skupinu obyvatel. Snaží se zaujmout všechny diváky – od malých diváků až po ty nejstarší. Pořady jsou ve většině pouze dabované pořady z cizích televizí. Dnes byl již například odvysílán jeden díl pořadu Máte doma uklizeno? Dále se můžeme těšit například na dokumenty z kanálu Discovery či vlastní pořady televize – talkshow Jana Saudka nebo například Politickou střelnici Zuzany Bubílkové. O zábavu se postará například můj oblíbenec Miloš Knor.

4 komentáře u „TV Barrandov byla spuštěna

  1. Petr

    Na tuhle televizi jsem zvědavý snad právě asi jen kvůli Knorovi, protože jeho vystoupení z Na stojáka jsou už jednoduše legendární 🙂 A náhodou jí na satelitu chytáme… Takže si někdy udělám čas a omrknu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *