Sledujte české olympioniky přímo ze Soči na sociálních sítích

Když se koná nějaká větší akce nebo chci sledovat něco tematického na Facebooku, tak si vytvářím zájmové listy. Nejinak jsem se zachoval i před zimními olympijskými hrami. A protože jsem zjistil, že i Media Guide vydaná Českým olympijským výborem obsahuje chyby, tak jsem se rozhodl tento list udělat veřejný, aby každý měl možnost sledovat příspěvky přímo od sportovců.

Jelikož vám samotný Media Guide nepomůže najít oficiální stránky a profily sportovců, tak možná některé chybí, zejména u hokejistů. Pokud zjistíte, že nějaká stránka chybí, tak to prosím napište do komentářů či mě kontaktujte jinak, rád doplním. K oficiálním stránkám jsem přidal i několik zpravodajských zdrojů, které by mohly poskytnout během samotných olympijských her dostatečný přehled o dění.

Aby nezůstalo jen u Facebooku, zkusil jsem najít i profily sportovců na Twitteru. Zde je situace mnohem smutnější a profilů je pomálu. To se dá říci i o Instagramu, který taktéž přikládám. Pokud tedy někdo víte, jak seznamy doplnit, určitě dejte vědět. Díky. A nyní již odkazy na samotné seznamy:

Facebook – https://www.facebook.com/lists/10202938668130713

Twitter – https://twitter.com/ScottyCZE/lists/zoh-2014

Instagram – zde jsem nalezl jen Šárku Strachovou (http://instagram.com/sarkastrachova) a Marka Skálu (http://instagram.com/marek_skala)

A kdyby samotní sportovci chtěli pomoci s propagací či by snad samotný Olympijský výbor chtěl dělat kvalitní práci bez těch chyb, kterých se dopustili, tak mě klidně kontaktujte a určitě se nějak domluvíme na spolupráci.

1 komentář u „Sledujte české olympioniky přímo ze Soči na sociálních sítích

  1. Pingback: Čeští olympionici na sociálních sítích během her v Soči (infografika) | Weblog Tomáše Kápla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *