Byl jsem první na Seznamu

Nárust návštěvnosti Ano, je tomu tak. Jeden z mých článků se objevil na prvním místě vyhledávání na portálu Seznam.cz. Bohužel se zdá, že to byla jen dočasná záležitost, neboť dnes jsem "spadl" na sedmé místo.


A co to přineslo? Tak především rekordní návštěvnost. Běžně sem chodí kolem 30 lidí denně, ale včera přišlo 319! Z toho zhruba 240 bylo z vyhledávání stejných klíčových slov. Nejčastěji lidé hledali sms zdarma na Vodafone.

Výsledky vyhledávání

Kliknutím na obrázek zobrazíte více

To je docela zajímavé, neboť Vodafone má perfektní internetovou SMS bránu, která je zdarma pro všechny a do SMS se nepřidává žádná SMS, lze napsat až 760 znaků. Tuto bránu naleznete například odkazem z hlavní stránky Vodafonu nebo přímo po zadání adresy sms.vodafone.cz, která vás přesměruje na nově vzniklou doménu VodafoneSMS.cz.

Jsou i lidé, kteří na první pozici být nechtějí. Ale zrovna v tomto případě je docela chápu. Nicméně já byl na první pozici rád a rád se tam klidně vrátím. 🙂

8 komentářů u „Byl jsem první na Seznamu

  1. Tonda

    Jenom nevim, jestli těm lidem tvuj příběh ze života pomohl při řešení toho problému. Sice tam píšeš jakým způsobem se to dá udělat, ale když to chce člověk zprovoznit, tak musí googlovat dál.

    To je asi taky důvod proč článek z první příčky spadnul a myslim, že těmahle v uvozovkách relevantníma článkama se zpětným odkazem, si nepomůžeš.

  2. Scotty

    2Tonda: Spíš si myslím, že lidé hledali spíše SMS bránu operátora, jak popisuju v tomto článku. Osobně jsem vůbec zařazení na tyto klíčová slova nepochopil, zvláště na prvním místě. Bylo to příjemné, nicméně nezasloužené…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *