Rumunská zpěvačka Inna vystoupila v České republice

Není žádným tajemstvím, že mám rád taneční muziku. Proto, když jsem zjistil, že se do České republiky chystá zpěvačka Inna, která několik měsíců okupuje přední příčky hitparád, jsem zvážněl. Co bylo zajímavější, že vystoupení této zpěvačky nezajišťoval samotný disko klub, ale podílelo se na tom i rádio. Konkrétně to bylo rádio Kiss Jižní Čechy, tedy mé oblíbené. Co bylo méně pozitivní byl fakt, že Inna nebude vystupovat v Českých Budějovicích, srdci jižních Čech, odkud rádio vysílá, ale bude v klubu Milenium v Táboře. Myslel jsem si, že tím to pro mě hasne. V Táboře nemám moc známých a rozhodně jsem nechtěl platit ubytování. Když se ale ozval můj kamarád z Prahy, že by na Innu také jel, bylo rozhodnuto.

Dohodli jsme se, že pojedeme nonstop, což mi nečiní větší problém a prvním vlakem se vrátíme zpět do Prahy. Protože jsme se domluvili velmi brzy, mohli jsme koupit lístky za nejnižší možnou cenu v předprodeji – 100Kč + 20Kč manipulační poplatky. Koncert se pomalu blížil a Inna zhruba měsíc dopředu oznámila na svých stránkách program na několik následujících týdnů. Kromě Tábora zde bylo ještě jedno vystoupení v České republice, ale nebylo upřesněno kde. Později se zde objevilo jedno místo kousek od Plzně, ale úplně první vystoupení Inny v ČR bylo v Táboře.

Jak už jsem nastínil výše, tak na vystoupení jsme vyráželi s kamarádem z Prahy. Koncert byl v pátek 26.3. Čeho jsme se nejvíce obávali bylo počasí. Po několika krásných a slunečných dnech se ochladilo a hlášena byla i bouřka. To nebylo příjemné, protože Tábor ani jeden z nás neznal a do klubu je to od vlakového nádraží docela dlouhá procházka. Naštěstí jsme bouřku viděli jen z vlaku, cestou do klubu ani nepršelo a klub samotný jsme našli vcelku bez problémů. Nebyl to moc velký problém, protože do klubu se stála obří fronta a tak jsme se pouze zařadili a zhruba 15 minut čekali na vpuštění do klubu.

U vstupu mě zarazili vyhazovači, kteří se každého ptali, zda jim bylo 18. I když lidé odpověděli, že jim 18 nebylo, tak byli do klubu vpuštěni. Až po chvíli jsem zjistil, že každý návštěvník dostane náramek na ruku. Každý náramek měl jinou barvu a podle té se dalo poznat, kdo je starší 18, kdo mladší a komu nebylo ani 15. Pak tam byla také barva další, ta označovala osoby s VIP vstupem.

V klubu Milenium jsem nikdy předtím nebyl a tak jsem se hned vydal na obchůzku. A musím říci, že klub se mi moc líbil. Provozovatel dokázal využít prostory na maximum a vybudoval moderní klub, který může Táboru mnoho měst závidět. Klub je dokonce tak moderní, že je poset plochými televizemi, pódium pro DJ a vystupující má několik projekčních pláten. Díky poměrně dlouhé cestě jsme do klubu nedorazili moc brzy a tak jsme přišli v době, kdy na podiu vystupoval DJ Basslicker s Romanem Andělem z rádia Kiss Jižní Čechy. Inna měla vystoupit až kolem půlnoci, takže jsme měli poměrně dost času.

Vystoupení Inny začalo přesně na čas a bylo odpočítáno návštěvníky vyprodaného klubu. Rumunská zpěvačka předvedla dlouhou energickou show a vystupovala se dvěma tanečníky. Ti jí doprovází na každém jejím vystoupením, což si můžete snadno ověřit na jejím oficiálním YouTube kanále. Inna zahrála v podstatě většinu svých písní, některé i dvakrát. Nebudu zde podrobně popisovat průběh vystoupení. Inna velmi intenzivně komunikovala s publikem a koncert si sama užívala. A to bylo velmi pozitivní. I díky tomu mohu prohlásit, že vystoupení Inny bylo to nejlepší vystoupení, které jsem ve svém životě navštívil. A pokud máte taneční muziku jenom trochu rádi, vyražte v pátek 7.5. do pražského klubu SaSaZu, kde Inna bude vystupovat. A věřte mi, že nebudete litovat… Pokud chcete ochutnávku, tak si prohlídněte videa, která jsem pro vás v Táboře natočil. Jedná se téměř o celé vystoupení…

7 komentářů u „Rumunská zpěvačka Inna vystoupila v České republice

 1. SkyLuke

  IMHO koncert možná pěkný zážitek, ale člověk takhle jako já, co vidí tyhle videa chápe, jak moc velké šaškárny tyhle koncerty jsou. Nejspíš bych nešel na koncert na jinou hudbu, než na živou kapelu. myslím kapelu v pravým slova smyslu.

 2. Pingback: Tweets that mention New blog post: Rumunská zpěvačka Inna vystoupila v České republice -- Topsy.com

 3. Augi

  Souhlasím se SkyLuke, nicméně chápu, že každému se zamlouvá něco jiného.
  Jinak škoda, že nezpívá rumunsky 🙁

 4. Najja

  Měla jsem nakonec jet, ale nejela, tak díky, žes mi přiblížil o co jsem přišla. 🙂
  Videa zkouknu jindy, ale příběh hezký. 🙂

 5. Pingback: Byl jsem v SaSaZu, mezi smetánkou, jako VIP | Weblog Tomáše Kápla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *