INTACT vydal katalog pro rok 2008

intact-logo Společnost INTACT – studium v zahraničí, s.r.o. už má hotov katalog pro rok 2008. Já, jakožto jejich bývalý klient, jsem dostal katalog automaticky.

Katalog je poskytován zdarma. Objednat si jej můžete například na této stránce. Když jsem loni objednával katalog, tak během pár dnů byl ve schránce. A nemyslete si, že je to nějaký malý katalog. Jedná se o zhruba 160 stran formátu A4. To nemá ani Student Agency!

A proč o tom vůbec píši? Protože loňské léto jsem díky společnosti INTACT (a mým rodičům, kteří mi to zainvestovali jako dárek k 18. narozeninám) byl na dva týdny na studijním pobytu v Londýně. O tom si můžete přečíst třeba zde. Byl jsem ve škole Milner School of English, která je v proslulé londýnské čtvrti Wimbledon. Informace o této škole naleznete i s cenami buď v katalogu na straně 43, na této adrese nebo v tomto PDF dokumentu, který je přesnou kopií strany z katalogu.

Společnost INTACT vám mohu jen doporučit. Sice jsem nikoho ze společnosti osobně neviděl (pokud nepočítám setkání na jednom veletrhu vysokých škol, které však bylo stejně až po návratu z pobytu), ale veškerá komunikace a poskytované služby byly na nejvyšší úrovni. Když jsem měl dotaz, vytočil jsem jejich zelenou linku a oni mi na počkání odpověděli. A to i věci, které nevěděli a museli dohledat… Nicméně i to bylo bleskurychlé. Uvedu jiný příklad. Během pobytu jsem byl na hodině a do třídy vstoupila ředitelka školy a předala mi mail, který do školy dorazil. Byl to dopis pro mě, kde se ptali, zda je vše v pořádku, zda není nějaký problém nebo nepotřebuji s něčím pomoci. INTACT se o zákazníka stará i poté, co obdrží jeho peníze. A tak by to mělo být.

Na výběr máte spoustu destinací a i jazyků. Učit se můžete anglicky, francouzsky, italsky, německy, španělsky, čínsky a rusky. Dovolím si tvrdit, že vybral by si tu každý, kdo u studium v cizině má zájem.

Pokud tedy máte možnost nebo především finance vyrazit studovat do zahraničí, tak to udělejte. Já byl v Londýně po dva týdny a to je strašně málo nejenom na prohlídku tohoto krásného velkoměsta, ale i na samotné studium. Osobně bych doporučoval spíše měsíc a více, ale to se odrazí na ceně.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište do komentářů a já rád odpovím…

3 komentáře u „INTACT vydal katalog pro rok 2008

 1. Katka

  Ahoj, letos jsem se rozhodla jet na studijní anglický pobyt právě s Intactem a zaujala mě v katalogu přesně ta škola kde jsi byl ty. Jestli by ti to nevadilo, mohl bys mi prosím napsat jak se ti tam líbilo, jestli škola pořádá nějaké volnočasové aktivity, jaká byla hostitelská rodina a podobně? Prostě mi tvůj pobyt trošku víc přiblížit..Byla bych za to moc ráda..Nikdy jsem s žádnou agenturou na jazykovém pobytu nebyla tak moc nevím co od toho čekat..
  Předem děkuji:)
  Katka

 2. Andrea

  Ahoj,
  mám v plánu objednávat tento kurs na 14 dní – asi někdy v srpnu. Jen jsem se chtěla zeptat, jak je to s dopravou – kolik stojí autobus a zkoušel jsi sehnat nějakou levnou letenku? Pokud se najde někdo, kdo má zkušenosti s dopravou do Londýna napište mi na 33andrea@centrum.cz
  Díky

 3. Scotty

  2 Andrea: Dopravu jsem si nechal zajistit od Intactu – dostal jsem jízdenky od Student Agency. Cenu si již nepamatuji, ale na stránkách Student Agency jistě najdeš aktuální. Letenky jsem nesháněl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *